طراحان

نوآوری ها کلید بروز تغییرات در نحوه زندگی ما هستند. ما معتقدیم که نوآوری ها در کسب و کار یا محصول هم از لحاظ اجتماعی و هم از لحاظ اقتصادی مهم هستند.
ما محصولاتی را به شما معرفی کرده ایم که طراحی شده و ساخته شده توسط برگ دکو است (در کنار ارائه محصولات نوآورانه از برندهای معتبر بین المللی). آنچه که ما به عنوان گلدان برگ دکو ارائه کرده ایم، هدفش تبدیل شدن به یک المان با ارزش در دکوراسیون داخلی بوده است و نه فقط یک گلدان عادی. هدف ما تغییر ذهنیت موجود شما نسبت به نقش گیاهان طبیعی در دکوراسیون و همچنین تسهیل رسیدگی به آنها از طریق نوآوری در گلدان، سیستمهای کاشت و همچنین سیستمهای نگهداری میباشد. تنها ذهن های نوآور میتوانند محصولات متفاوت خلق کرده و آن را به شما ارائه نمایند!شهرام افشار

طراح محصول

شهرام فارغ التحصیل طراحی صنعتی از دانشگاه فورزهایم آلمان (شهری معروف در زمینه ساخت جواهر و همچنین صنعت ساعت سازی) است.

شهرام به عنوان طراح صنعتی، تجربه بسیار زیادی در زمینه طراحی و ساخت محصولات متنوع در صنایع مختلف دارد.مهمترین این تجربه ها شامل: طراحی مفهومی (کانسپت) خودرو در مرسدس بنز آلمان، طراحی مفهومی، محصول ، مدیریت دفتر طراحی و مدیریت پروژه در شرکتهای بسیار شناخته شده تولید لوازم خانگی و همچنین طراحی محصولات نوآورانه مانند ایستگاههای بالابر صندلی برای شرکتهای اروپایی میباشد.

از همکاری شهرام با برگ دکو خیلی خوشحالیم. همکاری که در شروع منجر به معرفی سری جدید محصولات ما به نام "موشن" شده است. امیدواریم با همکاری او محصولات نوآورانه جدیدی را به صورت پیوسته به شما معرفی کنیم.


پییرفلیچه وازانا

طراح محصول

پییر فلیچه مدرک تحصیلی خود را به عنوان طراح صنعتی از دانشگاه سان شهر تاپولی ایتالیا دریافت کرده است.او همچنین مدارک تکمیلی آکادمیک و حرفه ای خود را از آکادمی سلطنتی هنرهای زیبای لیژ بلژیک و پولی تکنیک میلان در زمینه های تخصصی طراحی محصول، خدمات و طراحی صنعتی دریافت نموده است.

پییرفلیچه تجارب کاری متنوعی در شرکتهای ایتالیایی در زمینه طراحی صنعتی، طراحی داخلی، بازاریابی، تبلیغات و هویت برند در سوابق کاری و حرفه ای خود دارد. او همچنین پروژه های مختلفی در زمینه های ذکر شده به صورت مستقل برای شرکتهای مختلف اجرا نموده است.

ما از همکاری با او در زمینه طراحی محصولات مرتبط با دکوراسیون سبز بسیار خرسندیم. این همکاری نشان دهنده تصمیم جدی و قابلیتهای منحصر به فرد "برگ دکو" جهت توسعه کسب و کار و شناخته شدن به عنوان یک برند بین المللی است.


مازیار توکلیان

طراح محصول - مهندسی ساخت

مازیار دانش آموخته دانشکده فنی دانشگاه تهران در رشته مهندسی مکانیک است. او تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) خد را در رشته های مهندسی مکانیک و سپس مدیریت اجرایی در داانشکده کسب و کار مادرید (IE) که یکی از معروفترین دانشگاههای بین المللی تربیت و آموزش کار آفرینی میباشد، به پایان رسانده است.

تجارب کاری مازیار در زمینه اتوماسیون، طراحی فرآیند، طراحی ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، طراحی محصول و همچنین نمونه سازی، صنعتی سازی و ساخت و تولید محصول میباشد. او در پروژه های مهمی که با همکاری شرکتهای معتبر بین المللی در شرکتهای خودروسازی انجام شده، حضور فعال داشته است. او علاقه، تخصص و مهارت بالایی در طراحی و ساخت محصولات نوآورانه و پیجیده دارد.

در حال حاضر، غیر از طراحی محصول، او مدیریت ساخت کلیه محصولات "برگ دکو" را به عهده دارد.


رضا رضایی

طراح سیستمهای هوشمند- اینترنت اشیاء

رضا فارغ التحصیل رشته مهندسی برق (گرایش کنترل) از دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران است. او مدرک کارشتاسی ارشد خود را از دانشکده فیزیک کاربردی دانشگاه چالمزر سوئد در زمینه سیستمهای تطبیقی پیچیده دریافت کرده است.

رضا هم دارای تجارب کاری مهندسی و هم تجربه آکادمیک و دستاوردهای تکنیکی مختلفی میباشد. زمینه های کاری اصلی او: اینترنت اشیا، تله متری، رباتهای انسان نما و همچنین پی ال سی صنعتی میباشد. رضا هم به عنوان مدیر و هم به عنوان کارشناس مهندسی در شرکتهای شناخته شده صنعتی فعالیت کرده است. او همچنین در پروژه های آکادمیک مرتبط با شرکتهای شناخته شده اروپایی خودروسازی فعالیت جدی داشته است.

همکاری او با "برگ دکو" ما را قادر ساخته است که به غیر ممکن ها هم در زمینه ابزارها و سیستمهای پیشرفته دکوراسیون سبز و باغبانی فکر کنیم! رضا محصولات هوشمند و پروژه های اینترنت اشیا ما را طراحی و راهبری مینماید.